KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålning 10717221
nr 1071 7221
Sidenmålning
Kina, 32x25, 1900-tal, Landskap
Utrop:
300 kr
måndag 28 november 2016
kl 19:20:12